Buradasınız Anasayfa Karot

Karot


Karotla Beton Delme, beton delme, aspiratör deliği açma, Klima deliği açma, Karotçu, Karot

Karot Nedir?
Karot aslında numune almak için kullanılan bir araçtır. Yurt dışında kullanılmaya başlanılan bu metod ülkemizde betona şekil verme işlemlerinde kullanılmış ve genel adına karot denilmiştir.
Karot'un sözlük anlamı Havuçtur. Basit havuç çıkarma aparatlarına benzeyen iş yapısı nedeni ile adına karot denilmiştir. Bütün yapılarda ihtiyaç olan karot bir beton delme işlemidir.
Pürüzsüz bir delme işlemi gerçekleştirmek için karot kullanımı alternatifsizdir.
İnşaat sektörüne getirdiği yeniliklerden biri olan karot makineleri profesyonel olarak beton delme işlemini gerçekleştirdiği için günümüzde inşaat sektörünün vazgeçilmez bir parçası olmuştur.
Karot makineleri betonu delme yöntemiyle numune alınarak beton testi yaptırmak için kullanılabilmektedir.
El Karotu Hidrolik Karot İstenilen Açı ve Çapta (Ø 8mm - 500 mm) Karot Delme İşleri Güvenli Bir Şekilde Döşeme ve Perdelerde Açılım İşleri, Dairesel Şekilde Merdiven Boşluğu Açılması Betonarme yapılarda tesisatın mevcut perde veya döşemeden geçmesi gerektiği durumlarda Karot ile Delme yönteminin kullanılması en kolay ve pratik yöntemlerdendir...
Kullanım Alanları
Boru geçişlerinde, baca açımında, doğal gaz tesisatı gibi alanlarda kullanılmakla beraber istenilen her alanda kullanılabilir ve beton kesme makinelerinin yanıt vermediği durumlarda kapı ve pencere açımında karot uygulaması gerçekleştirilmektedir.
Üzerince mevcut elmaslar yardımı ile delme işlemi yapan karot makinesi silindir şeklinde kovana sabitlenmiş elmas uçlar ile betonu silindir şekilinde delebilmektedir. Silindir Φ500 çapa ve uzatması 10 metreye kadar delme işlemi yapılabilmekte ve herhangi bir titreşim ve betona zarar vermeksizin karot uygulamaları gerçekleştirilmektedir.
Ayrıca ev ve iş yerlerinde Kapı ve pencere deliği açma, Aspiratör deliği açma, modüler oda kesitleri açma gibi alanlarda da başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.
Firma Karot olarak deneyimli ekiplerimizle matematik ve fizik kurallarını iş güvenliği hassasiyeti ile pekiştirip, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her türlü karot ile delme hizmeti vermekteyiz.

Başlıca hizmetlerimiz şunlardır;

 
Karotla beton kesme, karot delme Acil Karotçu, ucuz karot hizmeti, uygun fiyat karot Karotta kampanya, 20mm ile 600 mm arası karot beton delme Derz kesme Elektrikli, Benzinli ve Dizel Derz Kesme Makinalarıyla 50 cm beton kesme Karot ile sıfır hata ile beton delme, numune alma, klima deliği delme Karot ile aspiratör deliği delme, Asvalt kesme, isyanbul karot, anadolu yakası karot, karotçu Adalar karotçu, Arnavutköy karotçu, Ataşehir karotçu, Avcılar karotçu, Bağcılar karotçu, Bahçelievler karotçu, Bakırköy karotçu, Başakşehir karotçu, Bayrampaşa karotçu, Beşiktaş karotçu, Beylikdüzü karotçu, Beyoğlu karotçu, Büyükçekmece karotçu, Beykoz karotçu, Çatalca karotçu, Çekmeköy karotçu, Esenler karotçu, Esenyurt karotçu, Eyüp karotçu, Fatih karotçu, Gaziosmanpaşa karotçu, Güngören karotçu, Kadıköy karotçu, Kağıthane karotçu, Kartal karotçu, Küçükçekmece karotçu, Maltepe karotçu, Pendik karotçu, Sancaktepe karotçu, Sarıyer karotçu, Silivri karotçu, Sultanbeyli karotçu, Sultangazi karotçu, Şile karotçu, Şişli karotçu, Tuzla karotçu, Ümraniye karotçu, Üsküdar karotçu, Zeytinburnu karotçu, Gebze karotçu, gebze organize sanayi bölgesi karotçu, İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi karotçu, İstanbul Anadolu Yakası organize sanayii karotçu, İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi karotçu, Birlik Organize Sanayi Bölgesi karotçu, İstanbul-Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi karotçu, İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi karotçu, İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi karotçu, İstanbul Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi karotçu Çerkezköy karotçu, çorlu karotçu, çerkezköy organize sanayi sitesi karotçu, çorlu organize sanayi sitesi karotçu Adalar karot, Arnavutköy karot, Ataşehir karot, Avcılar karot, Bağcılar karot, Bahçelievler karot, Bakırköy karot, Başakşehir karot, Bayrampaşa karot, Beşiktaş karot, Beylikdüzü karot, Beyoğlu karot, Büyükçekmece karot, Beykoz karot, Çatalca karot, Çekmeköy karot, Esenler karot, Esenyurt karot, Eyüp karot, Fatih karot, Gaziosmanpaşa karot, Güngören karot, Kadıköy karot, Kağıthane karot, Kartal karot, Küçükçekmece karot, Maltepe karot, Pendik karot, Sancaktepe karot, Sarıyer karot, Silivri karot, Sultanbeyli karot, Sultangazi karot, Şile karot, Şişli karot, Tuzla karot, Ümraniye karot, Üsküdar karot, Zeytinburnu karot, Gebze karot, gebze organize sanayi bölgesi karot, İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi karot, İstanbul Anadolu Yakası organize sanayii karot, İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi karot, Birlik Organize Sanayi Bölgesi karot, İstanbul-Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi karot, İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi karot, İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi karot, İstanbul Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi karot, Çerkezköy karot, çorlu karot, çerkezköy organize sanayi sitesi karot, çorlu organize sanayi sitesi karot Karotla beton kesme, karot delme

firmakarot.com Karotla Beton Delme, Kesme, Havalandırma deliği , Klima deliği , Derz Kesme vb. işleriniz için BİZİ ARAYIN !